Kosmetická a vizážistická poradna

Jak správně pečovat o svou pleť, vlasy a tělo vám poradí Hana Pekhartová – vizážistka a profesionální kosmetická poradkyně

Hana Pekhartová se věnuje vizážistice a individuálnímu poradenství v péči o pleť - pomáhá efektivně řešit problémy s pletí, učí ženy, jak o sebe pečovat a líčit se.

Navštivte stránky VISAGE STUDIA a objednejte se na osobní konzultaci.

VISAGE STUDIO
Národní 39, Praha 1
www.visagestudio.cz   dotazy  hledání  položit dotaz

chiquite 05.6.12: 0

Dobrý den, už asi půl roku mám problémy s pletí. Byla jsem u kožařky, dala mi antibiotika, ale stejně se mi dělaly pory a dělají doteď. Třikrát týdně cvičím a jím zdravě. Už jsem opravdu zoufalá, když si vyčistím pleť od černých teček, druhý den je mám znova a to na stejných místech:( Používám po čištění masku od Neutrogeny, která je výborná, ale stejně mám druhý den pleť mastnou a znova se tam tvoří pory. Když se natřu krémem, tak to je konec, jsem totálně osypaná porama. A to používám yves rocher. Takže se nemažu a co teprve, když si nanesu make-up, tak když se odlíčím, jsem totálně osypaná...Už opravdu nevím co mám dělat :((( PROSÍM O POMOC NEBO O RADU JAKOUKOLIV! MOC DĚKUJI!!!!

08.06.2012 01:06   

Dobrý den, doporučuji využít bezplatného poradenství na www.visagestudio.cz, potřebovala bych Vás vidět. Černé tečky a póry jsou u mých klientek jedny z nerychleji řešitelných věcí. Největší problém může být v pravidelném čištění..

MF

zdroj: MF


30.09.2012 03:09   

Mužu ti pomoct..naordinovat ti přírodní kosmetiku a vitaminy..žádné antibiotika.. Má kamarádka ma taky takový problém a opravdu to pomohlo..Pokud máš zájem.. ozvi se mi na email : eliskazaspalova@seznam.cz .. Pa pa Eliška

Alisha118


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
1123. pečené maso - vrabci ..
Frankfurts.polévka- dodatek-..
Ředkvičková pomazánka
Ovocný koláč
jogurtový lívanec

Přidat recept