Oční poradna

V poradně odpovídá prim. MUDr. Petr Novák působící na pražské Homolce a Refrakčním centru Praha s.r.o., nestátním ambulantním zdravotnickém zařízení, které se zaměřuje na chirurgické odstraňování dioptrických vad očí. Klienty Mudr. Nováka byli mj. i Jiří Menzel, Věry Chytilová, Michal Horáček, Bára Nesvadbová, Miloš Forman nebo Lucie Borhyová.
MUDr. Novák má za sebou také více než 8000 operací laserovou metodou, přes 15 000 operací šedého zákalu a více než 1000 transplantací rohovky.
Druhým chirurgem s vysokou erudicí je MUDr. Sylva Procházková, která se věnuje refrakční chirurgii od r.1996 a provedla již více než 4000 operací metodou LASIK. Jako mikrochirurg se zaměřením na chirurgii předního segmentu oka, provedla přes 9000 operací šedého zákalu a řadu transplantací rohovek.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Lenka4 16.11.12: 0

Dobrý den, prosím o radu, před sedmi měsíci jsem byla na laserové korekci zraku metodou femtolasik - krátkozrakost kolem 2 dioptrií a astigmatismus.
Od operace mě stále bolí jedno oko a v poslední době vidím vše jakoby v mlze s neostrými, vybledlými barvami (na obě oči). Mrkání ani kapání umělých slz na to nemá vliv. Prosím, jak je to možné? Pokazilo se něco nebo je to běžné po zákroku? Může se to ještě zlepšit? Začínám být nešťastná a začínám i litovat, že jsem operaci vůbec podstoupila. Sedm měsíců od zákroku je celkem dlouhá doba, myslela jsem, že by mělo být vše zahojeno.
Navíc jsem si všimla, že neustále mrkám. Nedokážu se chvíli dívat na jedno místo, cca po pěti, šesti vteřinách oči začnou řezat nebo štítpat a musím mrknout.
Děkuji mnohokrát.

Pokud chcete odpovědět na dotaz, musíte se nejdříve přihlásit.


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Pivní vuřty
Bezový sirup
V e l i k o n o č n í v ..
Benátské dortíčky
Ježci

Přidat recept