Oční poradna

V poradně odpovídá prim. MUDr. Petr Novák působící na pražské Homolce a Refrakčním centru Praha s.r.o., nestátním ambulantním zdravotnickém zařízení, které se zaměřuje na chirurgické odstraňování dioptrických vad očí. Klienty Mudr. Nováka byli mj. i Jiří Menzel, Věry Chytilová, Michal Horáček, Bára Nesvadbová, Miloš Forman nebo Lucie Borhyová.
MUDr. Novák má za sebou také více než 8000 operací laserovou metodou, přes 15 000 operací šedého zákalu a více než 1000 transplantací rohovky.
Druhým chirurgem s vysokou erudicí je MUDr. Sylva Procházková, která se věnuje refrakční chirurgii od r.1996 a provedla již více než 4000 operací metodou LASIK. Jako mikrochirurg se zaměřením na chirurgii předního segmentu oka, provedla přes 9000 operací šedého zákalu a řadu transplantací rohovek.

   dotazy  hledání  položit dotaz

womanlia 29.8.12: 0

dobrý den,
dlouhodobě mám po stranách na obou duhovkách "bílé útvary" (nevím, jak přesněji to popsat), které z bělma přechází na duhovku. Oči mě nebolí, jen při větší únavě, vidím dobře, na pohled je to ale dost vidět.Zkoušela jsem Opthalmo-Septonex a Evercil, ale bez výsledku.Chtěla jsem poslat fotografii, pro lepší identifikaci, ale ta možnost tu , bohužel, není. Prosím o radu, čím to může být způsobeno. Děkuji za Váš čas.

05.09.2012 09:09   

Dobrý den,
jak asi sama chápete, z Vámi udaného popisu se diagnóza bohužel stanovit nedá. Doporučoval bych jednoznačně návštěvu u očního lékaře.

S pozdravem
Prim.MUDr.Petr Novák
Refrakční Centrum Praha
Olivova 948/6, Praha 1
224 505 161-4 www.refrakcnicentrum.cz

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Talianska minestrone
Smetanový dezert s lesním o..
1309. kynutý tvarohovo-šves..
0422. kváskový se zakysanou..
Marinada

Přidat recept