Plastická chirurgie Doc. Měšťáka
V poradně Plastická chirurgie budou odpovídat na vaše dotazy tři přední odborníci s dlouholetými zkušenostmi Doc. MUDr. Jan Měšťák, Csc., MUDr. Libor Kment a MUDr. Karel Urban.Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
je plastický chirurg, který vede kliniku Esthé,a.s. a zároveň je přednostou Kliniky plastické chirurgie I. lLK UK ve FN Na Bulovce, je vedoucím Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu a vedoucím Subkatedry plastické chirurgie IPVZ.

Doc.Měšťák je absolventem Lékařské fakulty UK v Praze. Po atestaci ze všeobecné chirurgie pracoval více než 20 let na Klinice plastické chirurgie 3.lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde také habilitoval. Kromě všeobecné plastické chirurgie byla jeho vědeckovýzkumná činnost zaměřena především na problematiku obličejových rozštěpů. Publikoval, jako autor nebo spoluautor více, než 100 odborných prací. Řadu let působil ve funkci tajemníka Hlavní problémové komise plastické chirurgie Ministerstva zdravotnictví ČR pro vědu a výzkum.

MUDr.Libor Kment
je zástupce vedoucího lékaře. Je absolventem 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Kromě soukromé kliniky Esthé - jejímž je spolumajitelem - pracuje od roku 1999 na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice na Bulovce, kde působí od roku 2006 jako zástupce primáře. Je odborným asistentem I. lékařské Fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Je držitelem atestací ze všeobecné chirurgie a z plastické chirurgie, dále certifikátu pro práci lasery, aplikaci injekčních implantátů a botulotoxinu.

Absolvoval dlouhodobé odborné stáže na mnoha klinikách v ČR i v zahraničí. Absolvoval odborné stáže v nemocnicích University of California v San Diegu, USA. Dále pracoval v nemocnici v Mexicali, Mexiko. Je členem České lékařské komory, České společnosti chirurgie ruky a Společnosti plastické chirurgie ČSL JEP.

MUDr. Karel Urban
je plastický chirurg. Pracuje na Klinice Esthé, kde je spoluvlastníkem a zaměřuje se na estetickou chirurgii. Od roku 1998 je na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Na Bulovce. Od roku 2006 zde vykonává funkci primáře kliniky. Je současně členem týmu Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu ve FN Na Bulovce a jedním z plastických chirurgů, kteří v ČR úspěšně provádí rekonstrukce prsů u žen, které v souvislosti s onkologickým onemocněním utrpěly jeho ztrátu.
Zároveň vykonává funkci odborného asistenta na 1.Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.O Klinice plastické chirurgie ESThÉ


Klinika ESThÉ patří k nejvyhledávanějším pracovištím estetické medicíny u nás. Svědčí o tom desetitisíce spokojených pacientů, kteří za dobu více než 12 let její existence (klinika byla otevřena v roce 1997) podstoupili některý z kosmetických léčebných zákroků.
Klinika ESThÉ má v českých podmínkách také bezkonkurenční postavení z hlediska vybavení a komplexnosti poskytovaných odborných služeb v rámci estetické medicíny..

Stále velký zájem široké veřejnosti o poskytování odborných služeb na Klinice plastické chirurgie ESThÉ vedl k nutnosti rozšířit stávající tým lékařů v čele s Doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc. o další vysoce erudované plastické chirurgy. Jedním z nich je MUDr. Libor Kment, který se stal současně i zástupcem vedoucího lékaře kliniky. Kromě široké škály všech výkonů estetické chirurgie se významně spolupodílí na činnosti univerzitní Kliniky plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Na Bulovce, kde zvláště v problematice rekonstrukce prsu u žen dosáhl vynikajících výsledků. Druhou významnou posilou týmu se stal MUDr. Karel Urban, primář Kliniky plastické chirurgie 1. LF UK a Fakultní nemocnice Na Bulovce. Absolvoval četné stáže na pracovištích estetické chirurgie u nás i v zahraničí. Oba lékaři získávali cenné zkušenosti pod vedením docenta Měšťáka, přednosty univerzitní kliniky na Bulovce a patří k nejlepším plastickým chirurgům tohoto pracoviště.

Po více než pětiletém působení na prestižní klinice plastické chirurgie v Manchesteru se vrátil na kliniku ESThÉ také MUDr. Peter Ondrejka, který zde již působil v době jejího otevření. I on bude významným přínosem pro již stávající vysokou úroveň poskytovaných odborných služeb kliniky.

www.esthe-plastika.cz   dotazy  hledání  položit dotaz

klokanka7 21.7.10: Zmenšení prsou

Chtěla bych si nechat zmenšit prsa. Je nutná po tom to zákroku i modelace? Odpovědi

Fišarová 30.6.10: Metacril

Dobrý den, můžou mi být metodou Metacril zvětšeny rty? A jak dlouho to vydrží?
Děkuji Odpovědi

Bubu 28.6.10: Povislé tváře

Je mi 45 let. Mám již trochu povislou kůži tváří a krku. Jakými metodami lze tento estetický nedostatek odstranit? Odpovědi

jm61cz 28.6.10: Odstranění tukové tkáně u hemofilika

Dobrý den,
trpím hemofilií typu A s nedostatkem faktoru 8. Je možné si nechat operativně odstranit přebytečný tuk na břiše i při této mé nemoci. Pokud ano, jaká jsou rizika.

děkuji za odpověď


Josef Major
Odpovědi

Amithralia 28.6.10: Zvětšení pochvy

Dobrý den, da se nějak plasticky zvetsit pochva? Krome tehotenstvi a tak? Odpovědi

Maryene 25.6.10: Zmenšení prsou

Dobrý den, zabývám se už delší dobou myšlenkou na zmenšení prsou (80 G-H). Navíc, pravé prso mám znatelně větší. Obě prsa se mi značně zvětšily v posledních letech, je to pro mě problém nejen estetický, ale prsa mě i na dotek bolí, jsou velmi citlivá. Nevím, jestli je můj požadavek normální ve věku 54 let. Také mě zajímá, za jakých podmínek v mém případě by mi zákrok mohla proplatit zdravotní pojišťovna. Děkuji za odpověď. Odpovědi

Jana2010 24.6.10: Liposukce: Chirurgická nebo ultrazvuková?

Dobrý den, pane docente,

po porodu mám bříško a ráda bych se zbavila zhruba 5-10 centimetrů v pase. Chtěla bych se Vás zeptat, jakou z liposukcí doporučujete. Je nutná chirurgická cesta nebo stačí tzv. liposukce bez nože? Děkuji Vám za opdověď. Odpovědi

<<


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0798. ciabatta s biga kváske..
Cuketová čalamáda
Zelný guláš
0659. medové koláčky od za..
1455. kynutá kolečka od Že..

Přidat recept