Poradna správných velikostí podprsenek

Jakou nosit správnou velikost či typ podprsenky poradí zkušené prodavačky z Bílé labutě v Praze.

Prodejna spodního prádla poskytující také poradenskou službu správných velikostí podprsenek radí svým zákaznicích již po mnoho let v obchodním domě Bílá labuť (Na Poříčí 23, 1 patro).

Navštivte stránky www.podprsenky-poradna.cz/poradna nebo přijďte do prodejny 1. patře OD Bílá labuť, kde vám zkušené a odborně školené prodavačky změří Vaši velikost podprsenky a nabídnou vhodný typ podprsenky právě Vám na míru.

Vypočtete si svoji velikost podprsenky na naší originální "Kalkulačce správných velikostí podprsenek"

Prodejna spodního prádla TRIUMPH
OD Bílá Labuť, 1.patro, Na Poříčí 23, Praha 1 - 110 00,
tel.: 222322637


Otevírací doba:
Po - Pá 9.00 - 20.00
So 9.00 - 18.00
Ne 10.00 - 18.00

   dotazy  hledání  položit dotaz

casada 22.2.11: Velikost?

Dobrý den, chci se zeptat na správnou velikost podprsenky. Měřila jsem se v dobře padnoucí podprsence s kosticí (přes prsa 116, pod prsy 88). Kupuji si 85F nebo G a je fakt, že to není ono. A ještě dotaz, zda v mé velikosti máte sportovní a krajkové podprsenky?

23.02.2011 11:02   

Dobrý den,
podle Vašich rozměrů by Vám nejlépe seděla podprsenka 85H, také byste mohla zkusit podprsenku 90G a vzadu ji utáhnout na poslední háčky. Ve velikosti 90G bchom Vám mohi nabídnout podprsenku s krajkou Rich Desire W a Precious Desire W. V pátek půjdu objednávat nové zboží na Vánoce 2011 a myslím, že jsem tam viděla jednu také ve velikosti 85H. rozhodně to nemáte jednoduché s vybíráním prádla. U sportovních podprsenek máme největší velikost 90E, je sice o dvě čísla menší než potřebujete, ale je bez kostic, třeba byste se tam vešla. Je dost těsná na obvodu a tak si myslím, že by měla šanci. :-) Zdraví a za otázku děkuji Martina prodavačka z Bílé labutě - moje heslo: "Jen dvě slova stačí, aby okouzlila každého muže - značkové prádlo".

MF

zdroj: MF


06.03.2011 12:03   

casado, nekupujte menší podprsenku proto, že ji jedna firma ve vaší velikosti nedělá. Sportovní podprsenky vyrabí firma Freya (do Čech dováží BraExpert) výborné jsou od firmy ShockAbsorber. Jsou to britské značky, mají jiné číslování, koukejte se po velikosti 36H (odpovídá cca české 80I, kterou bych vám doporučila pro prádlo na běžné nošení)
A v žádném případě nekupujte podprsenku s obvodem, který je větší než váš naměřený (nechápu, jak vám toto můžou radit školené prodavačky). Toto prádlo pak postrádá veškeré funkce a je to jen "příklopka na bradavky". A zvláště ve vaší velikosti je potřeba, aby prsa byla ve správné poloze a držená obvodem (ne ramínky).

JiřinaD


12.03.2011 02:03   

Paní JiřinoD,
přečetla jsem si Vaše "diskusní příspěvky", které píšete do této poradny. Děláte si tady reklamu na Vaše asi neúspěšně prodávané zahraniční prádlo a plavky. Do prodejny v Bílé labuti chodím ráda, a vždy mi tam dobře poradí. Věřte mi, že zákaznice více ocení, když jim nabídnete dobrou službu, než když ostatní pomlouváte.

Dvouleta


14.03.2011 10:03   

pro dvouleta,
budete jí to psát pod každý příspěvek jak nějaký debilní stroj? Nemám pocit, že by propagovala svou firmu, spíš propaguje správnou velikost, což vy zřejmě nechápete, protože ji nenosíte, kdyby jste nosila, také by jste to pohodlí a pěkný vzhled prsou musela šířit dál. :)

RedDay.8


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Zapečené papriky
Chřestový salát s česneko..
Rychlá Pizza
Kefírová bublanina
Srbske brambory

Přidat recept