Poradna správných velikostí podprsenek

Jakou nosit správnou velikost či typ podprsenky poradí zkušené prodavačky z Bílé labutě v Praze.

Prodejna spodního prádla poskytující také poradenskou službu správných velikostí podprsenek radí svým zákaznicích již po mnoho let v obchodním domě Bílá labuť (Na Poříčí 23, 1 patro).

Navštivte stránky www.podprsenky-poradna.cz/poradna nebo přijďte do prodejny 1. patře OD Bílá labuť, kde vám zkušené a odborně školené prodavačky změří Vaši velikost podprsenky a nabídnou vhodný typ podprsenky právě Vám na míru.

Vypočtete si svoji velikost podprsenky na naší originální "Kalkulačce správných velikostí podprsenek"

Prodejna spodního prádla TRIUMPH
OD Bílá Labuť, 1.patro, Na Poříčí 23, Praha 1 - 110 00,
tel.: 222322637


Otevírací doba:
Po - Pá 9.00 - 20.00
So 9.00 - 18.00
Ne 10.00 - 18.00

   dotazy  hledání  položit dotaz

kalivrata 23.3.11: Zkrabatělé košíčky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co znamená, když mám v podprsenkách zkrabatělé košíčky? Jakoby dole? Asi špatná velikost, že? A znamená to, že je příliš velký nebo příliš malý? Respektive to mám jen v jednom košíčku, vím, že mám jeden prs o něco větší, ale nikdy mi to nepřipadalo příliš markantní, v podprsence to podle mě není znát vůbec. Počítala jsem si velikost prsou na vaší kalkulačce, ale nic kloudného mi nevyšlo, kalkulačka nedala žádný výsledek. Mám obvod pod prsy 67 a přes prsa 91, mám hodně subtilní kostru a jsem štíhlá, ale s většími prsy, nosím podprsenku 70D.

25.03.2011 01:03   

Dobrý den,
kalkulačka je něco jako počítač, musí mít všechno přesně a s obvodem menším než 70 cm nepočítá :-). Ale to nevadí, proto jsou tady prodavačky.
Podle naměřených hodnot byste spíš měla být velikost 70E. Podprsenka se může krabatit z několika důvodů, buď když je košíček malý, ale také, když je podprsenka nevhodně ušitá. Je původně dimenzovaná pro menší košíčky, ale neodpovědný výrobce ji ušije stejně i pro košíčky větší. Větší a tím i těžší prsa podprsenku deformují. Také to může být praním nebo používáním aviváže, která rozrušuje elastan a tím podprsenka ztrácí tvar.
Ještě přidám obecnou radu, že při nestejné velikosti prsou se podprsenka vybírá na to větší a u menšího se více utahuje ramínko nebo podkládá výplní.
Zdraví prodavačka Martina - moje motto: "Jen dvě slova stačí, aby okouzlila každého muže - značkové prádlo".

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
1427. pizza rolky od Tallu
Salát tabboulech
0554. americká vánočka od ..
RYBÍZOVÁ MARMELÁDA -SUPER ..
0272. máslový koláč od Uu..

Přidat recept