Poradna správných velikostí podprsenek

Jakou nosit správnou velikost či typ podprsenky poradí zkušené prodavačky z Bílé labutě v Praze.

Prodejna spodního prádla poskytující také poradenskou službu správných velikostí podprsenek radí svým zákaznicích již po mnoho let v obchodním domě Bílá labuť (Na Poříčí 23, 1 patro).

Navštivte stránky www.podprsenky-poradna.cz/poradna nebo přijďte do prodejny 1. patře OD Bílá labuť, kde vám zkušené a odborně školené prodavačky změří Vaši velikost podprsenky a nabídnou vhodný typ podprsenky právě Vám na míru.

Vypočtete si svoji velikost podprsenky na naší originální "Kalkulačce správných velikostí podprsenek"

Prodejna spodního prádla TRIUMPH
OD Bílá Labuť, 1.patro, Na Poříčí 23, Praha 1 - 110 00,
tel.: 222322637


Otevírací doba:
Po - Pá 9.00 - 20.00
So 9.00 - 18.00
Ne 10.00 - 18.00

   dotazy  hledání  položit dotaz

Kpaige 09.4.11: Velikost

Dobrý den, už dlouho si nevím rady se správnou velikostí podprsenky. Naměřila jsem si pod prsy 75cm a přes prsa 92cm. Mohly byste mi prosím poradit, jaká velikost by pro mne byla nejlepší? Děkuji

11.04.2011 03:04   

Dobrý den,
při kupování podprsenky jsou vždy důležité dva kroky, nejdříve měření, tj. odhad velikosti podprsenky a potom zkoušení. Může se stát, že podprsenka, ve které se měříte není správné velikosti a tudíž ovlivňuje měření. Ve Vašem případě podle naměřených hodnot vychází velikost podprsenky na 75C. Až půjdete do prodejny se spodním prádlem, podprsenku v této velikosti si vyzkoušejte. Při zkoušení je třeba podprsenku dobře nasadit tak, aby kostice seděly na těle pod prsy a střed podprsenky přiléhal k tělu. A nyní uvidíte, jestli je košíček u podprsenky 75C dost velký. Pokud prsa přetékají, tak je nutné zvýšit velikost košíčku, např. 75D.
Často se stává, že si dívka či žena zkouší podprsenku a ta jí mezi prsy nepřiléhá k tělu, chybně usoudí, že má velký obvod a chce obvod menší, většinou je však chyba v málo hlubokém košíčku.
Zdraví Martina, prodavačka z Bílé labutě - moje heslo: "Jen dvě slova stačí, aby okouzlila každého muže - značkové prádlo".

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Rybízový džem
Kuřecí soté
Rybíz na způsob brusinek
sýrové smaženky
vitaminky do čaje na zimu

Přidat recept