Poradna správných velikostí podprsenek

Jakou nosit správnou velikost či typ podprsenky poradí zkušené prodavačky z Bílé labutě v Praze.

Prodejna spodního prádla poskytující také poradenskou službu správných velikostí podprsenek radí svým zákaznicích již po mnoho let v obchodním domě Bílá labuť (Na Poříčí 23, 1 patro).

Navštivte stránky www.podprsenky-poradna.cz/poradna nebo přijďte do prodejny 1. patře OD Bílá labuť, kde vám zkušené a odborně školené prodavačky změří Vaši velikost podprsenky a nabídnou vhodný typ podprsenky právě Vám na míru.

Vypočtete si svoji velikost podprsenky na naší originální "Kalkulačce správných velikostí podprsenek"

Prodejna spodního prádla TRIUMPH
OD Bílá Labuť, 1.patro, Na Poříčí 23, Praha 1 - 110 00,
tel.: 222322637


Otevírací doba:
Po - Pá 9.00 - 20.00
So 9.00 - 18.00
Ne 10.00 - 18.00

   dotazy  hledání  položit dotaz

mona3 26.5.11: nesouměrná prsa

Dobrý den chci se zeptat jestli je možné sehnat podprsenku na nesouměrná prsa a popřídě můžete mi napsat jakou přesně hledat?mám jedno prso asi o 1-2 čísla větší.když si koupim podprsenku tak to větší mě vylejzá a na menším mě odstává košíček a pod oblečením to jde taky vidět.děkuji

31.05.2011 03:05   

Dobrý den,

nesouměrná prsa jsou častý problém, záleží na míře rozdílu. Při vybírání podprsenky je důležitá velikost většího ňadra, aby dobře sedělo. U menšího ňadra nám tedy košíček zákonitě odstává. Jsou tři možnosti jak postupovat:
1. Pokud rozdíl mezi prsy není velký, stačí více utáhnout ramínko u menšího prsa.
2. Pokud máte velikost podprsenky cca do 85D, je možné si vybrat podprsenku, která má kapsičky na push-upové polštářky.U většího ňadra polštářek z kapsičky vyndáte a u menšího ponecháte a rozdíl se vyrovná. Případně je ještě možné k menšímu ňadru dodat druhý polštářek.
3. Pokud máte prsa větší než cca 85D, nebo u podprsenky, u které není všitá kapsička, je nutné si do košíčku k menšímu ňadru vložit jiný doplňující materiál (gelovou vložku, vatu, atd.), případně si kapsičku do košíčku všít.

Zdraví Martina, prodavačka z Bílé labutě - moje heslo: "Jen dvě slova stačí, aby okouzlila každého muže - značkové prádlo".

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0760. jogurtové bulky od cin..
Výborná masová pomazánka
Svíčková omáčka
431.tmavé housky s grahamovo..
Koláče z majolky nekynuté.

Přidat recept