Poradna správných velikostí podprsenek

Jakou nosit správnou velikost či typ podprsenky poradí zkušené prodavačky z Bílé labutě v Praze.

Prodejna spodního prádla poskytující také poradenskou službu správných velikostí podprsenek radí svým zákaznicích již po mnoho let v obchodním domě Bílá labuť (Na Poříčí 23, 1 patro).

Navštivte stránky www.podprsenky-poradna.cz/poradna nebo přijďte do prodejny 1. patře OD Bílá labuť, kde vám zkušené a odborně školené prodavačky změří Vaši velikost podprsenky a nabídnou vhodný typ podprsenky právě Vám na míru.

Vypočtete si svoji velikost podprsenky na naší originální "Kalkulačce správných velikostí podprsenek"

Prodejna spodního prádla TRIUMPH
OD Bílá Labuť, 1.patro, Na Poříčí 23, Praha 1 - 110 00,
tel.: 222322637


Otevírací doba:
Po - Pá 9.00 - 20.00
So 9.00 - 18.00
Ne 10.00 - 18.00

   dotazy  hledání  položit dotaz

L.c..inka 07.7.11: Sportovní podprsenky

Dobrý den, zajímalo by mne, jaká je správná velikost sportovní podprsenky? Běžně používám 90C, která mi sedí skvěle a pevně drží poprsí. Vzhledem k mé velikosti nevím, jestli si mám i sportovní pořídit 90C nebo menší, aby nehrozilo, že mi při sportu budou prsa skákat, což teda opravdu bolí. Případně jestli mi můžete poradit, jaká značka je na sportovní podprsenky pro větší poprsí osvědčená. Děkuji Vám, Lucie

12.07.2011 12:07   

Dobrý den,

sportovní podprsenky mají číslování stejné jako podprsenky s kosticemi, ale pokud chcete mít prsa pevně zafixována, je možné zkusit velikost podprsenky o číslo menší (tady buď 90B nebo 85C). Skutečnost, že ve sportovní podprsence nejsou umístěny kostice právě umožní použití menší velikosti. Sportovních podprsenek existuje mnoho druhů. My máme dobrou zkušenost s podprsenkou od firmy Triumph Energy N.
Zdraví Martina, prodavačka z Bílé labutě - moje heslo: "Jen dvě slova stačí, aby okouzlila každého muže - značkové prádlo".

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Houbová čalamáda
Pirožky s rybí náplní
1514. žitno - pšeničný kv..
NEPEČENÝ MOUČNÍK DO HORKY..
0972. chléb fantazie od ivul..

Přidat recept