Poradna správných velikostí podprsenek

Jakou nosit správnou velikost či typ podprsenky poradí zkušené prodavačky z Bílé labutě v Praze.

Prodejna spodního prádla poskytující také poradenskou službu správných velikostí podprsenek radí svým zákaznicích již po mnoho let v obchodním domě Bílá labuť (Na Poříčí 23, 1 patro).

Navštivte stránky www.podprsenky-poradna.cz/poradna nebo přijďte do prodejny 1. patře OD Bílá labuť, kde vám zkušené a odborně školené prodavačky změří Vaši velikost podprsenky a nabídnou vhodný typ podprsenky právě Vám na míru.

Vypočtete si svoji velikost podprsenky na naší originální "Kalkulačce správných velikostí podprsenek"

Prodejna spodního prádla TRIUMPH
OD Bílá Labuť, 1.patro, Na Poříčí 23, Praha 1 - 110 00,
tel.: 222322637


Otevírací doba:
Po - Pá 9.00 - 20.00
So 9.00 - 18.00
Ne 10.00 - 18.00

   dotazy  hledání  položit dotaz

lucik.minkovice 05.1.12: 0

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jakou bych měla nosit velikost podprsenky, obvod pod prsy 78cm a přes prsa 95cm, podle tabulek bych měla mít velikost 80B,u té jsou ale příliš malé košíčky.Stejně tak 80C.Velikost košíčků mi sedí 85C,ale je zase velký obvod. Děkuji za odpověď

23.01.2012 01:01   

Dobrý den,

váš dotaz se dá vyřešit jenom při zkoušení spodního prádla v kabince, nikoliv po internetu. Proto Vám budu odpovídat pouze obecně. Měřením se zjišťuje pouze orientační velikost a skutečnou velikost je třeba určit až při zkoušení. Pokud jste si naměřila pod prsy 78 cm a přes prsa 95 cm a u podprsenky 80B je Vám malý košíček, svědčí to o tom, že jste buď špatně změřená nebo změřená v podprsence, která Vám příliš přimačkává prsa k hrudi (a tím jste naměřila méně centimetrů než by velikosti Vašich prsů odpovídalo). Pokud píšete, že vám sedí košíčky u podprsenky 85C, ale je Vám velký obvod, tak by Vám hned zkušená prodavačka řekla, abyste si vyzkoušela velikost 80D, tato velikost přesně odpovídá Vaším požadavkům. Stejný obsah košíčků s menším obvodem. Také je potřeba se podívat na to, jaký výrobce podprsenky vyrábí. Většina našich i světových výrobců postupuje způsobem, který ulehčuje zákaznicím výběr. Vy si naměříte pod prsy 78 cm a tuto velikost si zaokrouhlíte na 80 cm a vybíráte si podprsenky s tímto obvodem. Výrobce však tuto podprsenku vyrobí v nenataženém stavu kratší a to podle materiálu a rozměru o 5 - 10 cm. Výrobce počítá, že při oblečení podprsenky musí dojít k napružení materiálu tak, aby byl obvod pevně avšak pohodlně přitištěn k tělu a poskytoval prsům oporu. Některé zahraniční firmy (není jich mnoho) však tento postup zcela obrátily, aby si zajistily jedinečnost na trhu. Podprsenku s obvodem 80 cm vyrobí skutečně v nenataženém stavu v tomto rozměru, a potom zákaznicím doporučují, aby si kupovaly obvody o 10 cm menší. To má za následek, že také posunou o dvě velikosti název košíčku. Takže Vaše podprsenka 80D by se u nich jmenovala 70F, ale přitom je stejná jak do obvodu, tak do objemu košíčku s tou Vaší 80D.

Zdraví prodavačka Martina z poradny "Správných velikostí podprsenek v Bílé labuti"

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Bramborové knedlíky s housk..
0518. rychlejší crossanty o..
1291. chlebík s pivem od vla..
Grilovaný lilek
1484. žemličky od Želka

Přidat recept