Poradna správných velikostí podprsenek

Jakou nosit správnou velikost či typ podprsenky poradí zkušené prodavačky z Bílé labutě v Praze.

Prodejna spodního prádla poskytující také poradenskou službu správných velikostí podprsenek radí svým zákaznicích již po mnoho let v obchodním domě Bílá labuť (Na Poříčí 23, 1 patro).

Navštivte stránky www.podprsenky-poradna.cz/poradna nebo přijďte do prodejny 1. patře OD Bílá labuť, kde vám zkušené a odborně školené prodavačky změří Vaši velikost podprsenky a nabídnou vhodný typ podprsenky právě Vám na míru.

Vypočtete si svoji velikost podprsenky na naší originální "Kalkulačce správných velikostí podprsenek"

Prodejna spodního prádla TRIUMPH
OD Bílá Labuť, 1.patro, Na Poříčí 23, Praha 1 - 110 00,
tel.: 222322637


Otevírací doba:
Po - Pá 9.00 - 20.00
So 9.00 - 18.00
Ne 10.00 - 18.00

   dotazy  hledání  položit dotaz

SaSaZu 02.3.14: 0

Dobrý den, před rokem jsem ještě měla velikost podprsenky 85E-F, ale nyní jsem si koupila podprsenku a ta je dokonce ve velikosti 85G. Je to možné? Můžou se mi tak zvětšit prsa za rok nebo je to tou podprsenkou? Pravda je, že jsem od loňského roku přibrala asi 3 kg. Děkuji za odpověď.

04.03.2014 03:03   

Dobrý den,obě možnosti jsou možné. Za prvné píšete, že jste trošku přibrala a to se většinou rozbrazí i ve velikosti Vaší podprsenky. Také máme tu zkušenost, že ne všechny podprsenky stejného čísla jsou stejně velké, záleží na použitém materiálu a také na střihu. Na druhou stranu, každá z nás je jedinečná a tak je dobře, že je takový výběr podprsenek :-). Až si uděláte výlet do Bílé labutě v Praze, určíme Vám Vaši velikost přesně a pomůžeme vybrat i správný střih. Nyní máme v nabídce nejen podprsenky Triumph, ale také podprsenky od českého výrobce Triola a dokonce také podprsenky Felina. Ty bychom Vám doporučily právě pro Vaši velikost.Zdraví Hanka, vedoucí prodejny spodního prádla z Bílé labutě

redakce


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Budulínčiny jablíčkové k..
ČESNEKO-BYLINKOVÍ CHLÉB
Smetanovo - tvarohovy dort
špagety se sýrovou omáčko..
1030. tmavé plněné čtvere..

Přidat recept