Psychoterapeutická poradna

Poradna se opírá o zkušenosti pražského psychoterapeuta a poradce osobního rozvoje Ivana Oleniče.

Poradna nabízí radu či nasměrování:
a)lidem, kterým zatím nepomohlo nic a přesto nevzdali hledání
b) lidem, kteří se potýkají s fóbií či nutkavými obavami, popřípadě těm, kdo prožili traumatickou zkušenost
c) lidem, které zajímá problematika minulých životů

Uvodní článek k poradně Regresní terapie: Regresní terapie známá neznámá

Zeptat se ho na to, co Vás zajímá, nic nestojí. Odpověď Vás může inspirovat, popřípadě posunout dál v pochopení souvislostí.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Lasenka 01.4.16: Partnerství

Dobry den,jsem silene unavena a vycerpana.Jsem s pritelem je mladší než ja o 6let.Prvni pul roku to bylo fajn myslela jsem si ze jsem nasla vse co jsem hledala.Byla to laska citila jsem to i z druhe strany.Na spoustu vecech jsme se domluvili co chceme a co nemame radi.I on souhlasil nebavit se o byvalych nechodit nikam sami.Po pul roce jsem otěhotněla nemela jsem prasky a byl sex.Oba jsme na to v tu chvilku zapomeli.Potvrzeni těhotenství se priznal ze to udelal schvalne ze v tu chvilku to vedel.Pak to zaclo ja nikam nemohla on chodil bavit se s kamarády treba do sedmi do rana a ja brecela no sileny.O malyho se staram stale ja on nic a ted ze je vetsi tak je to jinak.Ale pořád spíš resi jak zmizet atd.Jezdi na kamionu takze je to tezky ja bez nej takze stres on prijede a snami se nudi.Behem par mesicu vystridal 3prace a ted jde někam ze ktere ja mam sileny pocit nelibi se mi to.Malymu jsou dva roky bohužel v kvetnu pujdu taky do prace.Jsem normální jsem ve stresu mooc

04.04.2016 10:04   

Milá Lasenka,
chápu, že Vás stav Vašeho partnerství trápí. Váš příspěvek však neklade žádnou otázku. Je to jenom stížnost na to, jak se to vše pokazilo. Přejete si změnu v partnerské komunikaci a zájem přítele nebo uvažujete o rozchodu? Co by Vám pomohlo, aby jste nepociťovala tolik stresu? Napadá Vás nějaký způsob, jak byste mohla přispět ke změně? Např. rozhovorem s přítelem nebo mu své pocity napsat do dopisu? Zkuste se na svou situaci podívat z nadhledu. Co vše už jste zvládla? Jak to, že to ještě zvládáte? Co Vám nejvíc pomáhá? O čem byla vaše láska na začátku a jak jste to dělala, že chtěl být s Vámi? Je před Vámi spoustu otázek, na které si můžete odpovědět dřív, než se vyčerpáte zoufalstvím. Mějte svůj život ve svých rukách!
Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Babiččiny podzimní kotlety
chleba
NĚCO NA ZAHŘÁTÍ
Pečené obložené řízky
Králík " ala balada "

Přidat recept