Sexuologická poradna

Zeptat se můžete na cokoliv, i když jste se dosud bály! A zeptat se mohou i pánové, třebaže se jistě nebáli. A kdybyste nenašli odpověď zde, zkuste www.sexualne.cz!

Tým odborníků TH kliniky pod vedením MUDr. Ondřeje Trojana.

Sexuologové, psychiatři a psychologové se pokusí odpovědět na každý váš dotaz.

Nic není hloupé, zeptat se můžete na cokoliv!

   dotazy  hledání  položit dotaz

kamilappp 13.1.14: 0

Je mi 25 let a příteli 24. Jsme opět spolu po dvouleté pauze. Vztah máme hezký. Na sex mám chuť, ale bohužel, když on přijede, je po chuťi. Mám nějaký blok, který mi nedovoluje s ním spát. S ostatními jsem takový problém neměla. Vím, že to náš vztah ničí. Můžete mi prosím poradit? Nerada bych ho ztratila. Děkuji.

20.01.2014 12:01   

Na dálku to půjde těžko. Bylo by asi třeba vyhledat párového poradce či psychologa a s ním svou situaci podrobně probrat (zkušený psycholog ví, na co se Vás ptát - kromě historie Vašeho vztahu se současným partnerem i na Vaši dřívější sexuální zkušenost, na to, co od vztahu s partnerem očekáváte, jaké máte sexuální představy, třeba při masturbaci a v jakém kontextu myslíte na partnera).
Znovu navázané vztahy ohrožuje paradoxně jejich vlastní minulost - jednak to, zda opakovat podobu vztahu, na kterou jste byli spolu zvyklí, pak také jak zpracovat fakt, že ten vztah kdysi nějak skončil - a něco to způsobilo. Obecně nás přitahují partneři, kteří nás umí vzrušit, naladit, společně s námi nás samé objevovat.

Mgr. Zbyšek Mohaupt
za tým TH kliniky Mgr. Zbyšek Mohaupt

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zkuste www.sexualne.cz


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Tiramisu
0668. focaccia od Andinka
Slaný koláč z bramborovéh..
0810. kukuřičné vrtule od ..
Bábovka z vaječného koňak..

Přidat recept