Sexuologická poradna

Zeptat se můžete na cokoliv, i když jste se dosud bály! A zeptat se mohou i pánové, třebaže se jistě nebáli. A kdybyste nenašli odpověď zde, zkuste www.sexualne.cz!

Tým odborníků TH kliniky pod vedením MUDr. Ondřeje Trojana.

Sexuologové, psychiatři a psychologové se pokusí odpovědět na každý váš dotaz.

Nic není hloupé, zeptat se můžete na cokoliv!

   dotazy  hledání  položit dotaz

TT. 15.1.14: 0

Mám dotaz týkající se ženského orgasmu. Máme s přítelem zdravý sexuální život, který ovšem "kazí" pouze můj problém mít orgasmus. vyvrcholím de facto pouze u orálního sexu, ale u klasického pohlavního styku se mi, bohužel, nestává. Zkoušeli jsme už i různé polohy, hrátky, předehra trvá adekvátně dlouho, ale přesto se nám problém nedaří vyřešit. Samotný pohlavní styk je někdy kratší, ale ne často - a případě, že trvá delší dobu, tak ve mně vyvolává menší nervozitu, že sám můj partner nemůže dosáhnout orgasmu (což se stalo pouze jednou, takže myslím, že nejde o zcela adekvátní obavu). Snažím se tento problém prostě neřešit, ale myslím, že bychom si to oba daleko víc užili. Nemohl byste mi, prosím, něco poradit? Děkuji mnohokrát.

20.01.2014 12:01   

Třeba zkuste vnímat sexuální prožitky jako příjemné hrátky ve vzájemné blízkosti toho druhého, aniž byste tolik lpěli na orgasmu. Užitečné je vzájemné objevování prožitků a pocitů, co největší psychické a fyzické uvolnění - a žádný tlak! Umíte-li navíc dosáhnout orgasmu orálním drážděním klitorisu, je to skvělé! Současné vyvrcholení obou partnerů při koitu je spíše rozšířeným mýtem, než běžnou párovou zkušeností.

Mgr. Zbyšek Mohaupt
za tým TH kliniky Mgr. Zbyšek Mohaupt

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zkuste www.sexualne.cz


07.10.2015 09:10   

Myslím,
Pokud si to mám vysvětlit tak, že orální sex neprovozujete pokaždé nebo že partner o něj velký zájem nejeví, tak je to trochu problém.
Orgasmu při orálním sexu dosahujete zřejmě proto, že vás dokáže nejvíc vzrušit a stimulovat na správném místě.Myslím, že není až tak podstatné jak se k němu dospěje a hlavně jestli k němu dojde.Osobně jsem nejšťastnejší právě když dokážu partnerku uspokojit orálně.I ona má takový orgasmus podle svých slov nejraději a je i nejsilnější.Proto je potřeba partnerovi naznačit jak to máte nejraději a orálně, třeba navzájem hrátky ukončit. Budete oba spokojeni.Pepa

Křižák


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Vánoční chrastí
0983. jablíčková bábovka ..
pomerančové muffiny
1125. výborné rohlíky od ..
Medový krémeš Slovensjo

Přidat recept