Sexuologická poradna

Zeptat se můžete na cokoliv, i když jste se dosud bály! A zeptat se mohou i pánové, třebaže se jistě nebáli. A kdybyste nenašli odpověď zde, zkuste www.sexualne.cz!

Tým odborníků TH kliniky pod vedením MUDr. Ondřeje Trojana.

Sexuologové, psychiatři a psychologové se pokusí odpovědět na každý váš dotaz.

Nic není hloupé, zeptat se můžete na cokoliv!

   dotazy  hledání  položit dotaz

julieta1169 16.1.14: 0

Dobrý den.partner často jezdí do zahraničí a mě nechává samou doma i s malou dcerkou.Je hodně sexuálně aktivní,na prvopočátku jsem nic neregistrovala až než jsem přišla na fakt,že se v zahraničí uspokojuje na chatech s jinými ženami. trvalo to dlouho,než se přiznal co by po mě chtěl,co ho vlastně vzrušuje.Doslova mě dostal do situace,nebudu si chatovat a podle mého názoru i podvádět,když uděláš co mě vzruší.Začalo to porno fotem domácí výroby a našimi on line sexem. Potom vyžaduje sex s ženou on line. Souhlasila jsem, pro udržení vztahu jsem ochotna udělat cokoliv,ale poslední prosba mě natolik zarazila, spát s jiným mužem on line a partner se na nás bude dívat. Nesouhlasila jsem a hned mi začal vyhrožovat rozchodem,jak mě nenávidí,že jsem bojácná frigidita..atd.mám souhlasit a nebo si trvat na svém. můžete mi i poradit co dál dělat,je toto normální,je třeba něco dělat?Děkuji za odpověď

20.01.2014 12:01   

Normální je nedělat ve vztahu nic, co je jednomu z partnerů nepříjemné, odporné či nepřijatelné a nic, co může znamenat vážné ohrožení blízkého vztahu. Což třeba sex s další osobou rozhodně je - nelze spolehlivě předvídat, co to s Vaším vztahem udělá. Doporučuji spíše než ultimativní jednání zkusit společně probrat sexuální představy a potřeby každého z Vás a pak teprve hledat jejich možný průnik, tj. v čem se oba můžete potkat, shodnout. Pokud by to nebylo snadné, navštivte společně párového poradce a zkuste to probrat s ním.

Mgr. Zbyšek Mohaupt
za tým TH kliniky Mgr. Zbyšek Mohaupt

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zkuste www.sexualne.cz


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
zapačené brambory s masem
0766. špaldové koláčky od..
selský řízek
Zapecene testoviny s brokolic..
KOKOSOVÁ ROLÁDA

Přidat recept