Sexuologická poradna

Zeptat se můžete na cokoliv, i když jste se dosud bály! A zeptat se mohou i pánové, třebaže se jistě nebáli. A kdybyste nenašli odpověď zde, zkuste www.sexualne.cz!

Tým odborníků TH kliniky pod vedením MUDr. Ondřeje Trojana.

Sexuologové, psychiatři a psychologové se pokusí odpovědět na každý váš dotaz.

Nic není hloupé, zeptat se můžete na cokoliv!

   dotazy  hledání  položit dotaz

majdaLloyd 19.1.14: 0

Dobrý den pane doktore. Již delší dobu uvažuji nad návštěvou specialisty nebo spíš hledám někoho, kdo by mi dokázal pomoci nebo aspoň poradit. Je mi 26let, dva roky mám přítele kterého mám moc ráda a vděčím mu za hodně krásných chvil. Ale celou dobu našeho vztahu máme problém v intimní oblasti,. Sex pro mne nic neznamená,. Vše je v pořádku a moc hezké ale jakmile dojde na tu chvilku kdy dojde k aktu. V tu chvilku si už jen říkám aby to bylo rychle za mnou. Přítel si nezaslouží takovou ženskou jako jsem já. Před čtvrt rokem jsem zašla s pocity a tím jak mi bylo za obvodní lékařkou jenž mi předepsala Citalon tabletky. Ale moc to nepomáhá a ikdyž mi přítel říká že mu to nevadí tak mne ano. Ráda bych se chovala v intimnostech normálně jako snad každá žena ale tak to bohužél není. Chci se zeptat zda by se mnou sexuolog nebo snad psycholog nevyrazil dveře. Zda byste mi mohl aspoň trochu poradit co mám dělat. Na co se mám připravit. Děkuji Vám za odpověď magdaléna k.

20.01.2014 12:01   

Určitě není potřeba se obávat reakce odborníka, naopak. Je zcela pochopitelné, že chcete svůj milostný život prožívat plně a radostně a pokud to z nějakého důvodu zatím nejde, je dobré to zkusit objevit, porozumět tomu, co se s Vámi při milování děje. Zkuste vyhledat pro Vás důvěryhodného psychologa či sexuologa, bez oba a studu a svou situaci s ním v klidu probrat. Držím Vám palce.

Mgr. Zbyšek Mohaupt
za tým TH kliniky Mgr. Zbyšek Mohaupt

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zkuste www.sexualne.cz


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Salát z krabích tyčinek
Holandský sýrový salát
Chillské maso
Žampiónový salát s těsto..
Hrnkový koláč-litý

Přidat recept