Sexuologická poradna

Zeptat se můžete na cokoliv, i když jste se dosud bály! A zeptat se mohou i pánové, třebaže se jistě nebáli. A kdybyste nenašli odpověď zde, zkuste www.sexualne.cz!

Tým odborníků TH kliniky pod vedením MUDr. Ondřeje Trojana.

Sexuologové, psychiatři a psychologové se pokusí odpovědět na každý váš dotaz.

Nic není hloupé, zeptat se můžete na cokoliv!

   dotazy  hledání  položit dotaz

Pepe. 19.1.14: 0

Dobrý den,Potřebuju od Vás poradit.Je mi 28 let a jsem panic.Mám přítelkyni a když jsme zkoušeli pohlavní styk,tak jsem chtěl nasadit kondom,tak mi prostě"zvadne" na tři pokusy pokaždé to nešlo i když to zkoušela přítelkyně a pak mi vydrží stát až do rána. bez kondomu by mi to šlo,ale nechceme riskovat.Hodně se bojím,že se to bude opakovat. Taky nebylo uplně soukromno a mohl někdo vejít ten pocit to zhoršoval.V 8 letech jsem měl dvě operace(obřízka)dlouho jsem měl strach z doktorek,protože při každé kontrole to bylo nepříjemné a bolestivé.Co můžu dělat? přítelkyně nechce brát antikoncepci,tak musím mít ochranu já. Děkuji za odpověď.

20.01.2014 11:01   

Nezbude, než trénovat- kondom se dá navléci i na trochu ochablý penis. Pomáhá koitální poloha, při níž muž leží na zádech a partnerka na něm sedí či klečí a může si zavést penis sama do pochvy, aniž by musel být zcela pevně ztopořený. Je dobré ovšem zajistit vhodné podmínky pro mazlení a milování (nerušené, chráněné prostředí, dostatek času, tepla, přiměřené osvětlení apod.). Milování zdaleka neznamená jen koitus, klidně zkuste ještě nějakou dobu na soulož rezignovat a věnujte se během milostných hrátek hlavně vzájemnému mazlení.

Mgr. Zbyšek Mohaupt
za tým TH kliniky Mgr. Zbyšek Mohaupt

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zkuste www.sexualne.cz


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Bramboráková
bramborové pirohy
Burizónové koule
1153. jogurtovo - oříškov..
Z e b r a

Přidat recept