Sexuologická poradna

Zeptat se můžete na cokoliv, i když jste se dosud bály! A zeptat se mohou i pánové, třebaže se jistě nebáli. A kdybyste nenašli odpověď zde, zkuste www.sexualne.cz!

Tým odborníků TH kliniky pod vedením MUDr. Ondřeje Trojana.

Sexuologové, psychiatři a psychologové se pokusí odpovědět na každý váš dotaz.

Nic není hloupé, zeptat se můžete na cokoliv!

   dotazy  hledání  položit dotaz

Petr123456 07.5.14: 0

Dobrý den,
mám dotaz, mam problém s erekcí, pokud jsem poprvé s nějakou novou partnerkou, jsem z toho nervozní, buší mi srdce, klepou se ruce, je mi zima, celkově bych byl nejraději někde jinde. Přitom když přijdu domů, myslím na ní, tak si to udělám sám velmi dobře s kvalitní erekcí. Když jsem s dívkou ve vztahu, tak se mi líbí až tak třetí, někdy pátý, děsátý sex, do té doby mě to sice láká, ale nejde to, a sám bych si to udělal líp. Rozhodně nejsem typ, který by někde sbalil holku a mohl s ní mít hned sex, ať se ona chová jak chce. Né že bych to chtěl, ale i tak, myslim, že není normální, že to takto mám. Mám to tak celý život. Partnerky jsem nikdy nestřídal, jsem spíše věrný typ, ale spíše proto, že to fyzicky nejde. představy mám. Problém bude psychický, jen nevím co s tím dělat, jestli se to dá vůbec řešit, nebo jestli jsou prostě lidi, kteří to takto mají a je to normální. Dokážu totiž odsuzovat lidi za to, že mají sex jen tak (hlavně teda holky), bez vztahu a lásky

11.05.2014 08:05   

Záleží na Vás, pokud nejste se svou nervozitou při začínajícím sexuálním vztahu vnitřně spokojený, pak by stálo za to vyhledat psychologa a společně hledat přijatelnější způsob prožívání nových začátků. Faktem je, že určitá míra nejistoty, obav a zmatků k počínajícím vztahům patří. Neměla by vás ale zcela zneschopňovat pro párové kontakty.

Mgr. Zbyšek Mohaupt
za tým TH kliniky Mgr. Zbyšek Mohaupt

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zkuste www.sexualne.cz


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Hraběnčiny řezy od Koulidl..
1396. kváskový kmínový ch..
Teplý těstovinový salát
Mrkvovo-česnekové opojení
1487. vepřový guláš od bu..

Přidat recept