Sexuologická poradna

Zeptat se můžete na cokoliv, i když jste se dosud bály! A zeptat se mohou i pánové, třebaže se jistě nebáli. A kdybyste nenašli odpověď zde, zkuste www.sexualne.cz!

Tým odborníků TH kliniky pod vedením MUDr. Ondřeje Trojana.

Sexuologové, psychiatři a psychologové se pokusí odpovědět na každý váš dotaz.

Nic není hloupé, zeptat se můžete na cokoliv!

   dotazy  hledání  položit dotaz

chrisi 22.8.16: Bolest v pochvě

Dobrý den, masturbuji od asi 11 nebo 12 let, ale mám celkem problém, nikdy jsem nezajela až do pochvy. Ano, pokoušela jsem se o to několikrát, ale nešlo to, dostala jsem se na kraj (tak půl nehtu se tam dostalo, dál ne) a bolelo to, nebylo mi to příjemné, a tak jsem toho nechala a řekla si, že na to asi nejsem připravená, že jindy to půjde. Vlastně je mi 16 (a jsem panna) a v masturbaci jsem nijak nepokročila, stále to bolí. Dělám si to jen tím, že dráždím klitoris, nic víc, snažím se, ale fakt to bolí, tampón očividně taky nepoužívám a do pochvy se mi takřka nic nevleze, zkoušela jsem tužku, taky to bolelo. Asi nejsem dostatečně otevřená, ale už nevím, jak být víc, prostě to nejde. Používám i zrcadlo, abych si byla jistá tím, tam to dám. Vlastně má masturbace končí tím, že se rozbrečím, protože jsem to nedokázala a je se mnou něco špatně a když se mi tam nedokážu dát ani tužku, tak jak se tam dostane penis!? Nevím, co mám dělat, poraďte prosím.

01.09.2016 08:09   

Vážená slečno, bolest ve vchodu poševním může mít řadu příčin, doporučuji stránku www.bolestpristyku.cz, pokud usodíte, že je to Váš problém, neváhejte a přijďte do terapie. Proč se trápit, když je to zbytečné, že? MUDr. Ondřej Trojan www.thklinika.cz

www.sexualne.cz

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Zkuste www.sexualne.cz


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0347. koláče moravské podl..
štýrské nudle
1432. sedmikráskový med od ..
1454. pizza s fotopostupem od..
Lehký tvarohový koláč-vyn..

Přidat recept