Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

owecka01 10.5.11: barva celé svatby

zdravím a prosím o radu,naše svatební hostina se bude konat v hospůdce,která je pro nás vším úplně ideální,má jen jedinou vadu a začínám zjišťovat,že pro mě zásadní..jsou tam oranž-bílé kachličky a vše je laděné v barvě oranž-hnědé, ale já moc oranžovou nepreferuji a zjišťuji,že se nechci zpětně otočit a mít oranž.oznámení,jmenovky..a veškeré doplňky!prosím poraďte,jestli mám možnost jiné barvy,aby to nevypadalo trochu hezky:-) děkuji a hezký den
http://www.branadohor.cz/images_galerie/open_image.php?pic=13/P9220001.jpg

Pokud chcete odpovědět na dotaz, musíte se nejdříve přihlásit.


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Marcipánová hmota
Mamincine medove rezy
Ananásový koláč
Zdrave palacinky
Danone

Přidat recept