Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

petra 29.4.10: Svatební šaty

Jak dlouho dopředu je vhodné vybírat a rezervovat svatební šaty?

04.05.2010 10:05   

V současné době, kdy nevěsty začínají zařizovat svatbu klidně i rok dopředu, doporučuji začít vybírat šaty v okamžiku, kdy máte zarezervovaný a potvrzený termín svatby. Bez konkrétního termínu Vás v salónech obslouží velmi neochotně. Pevný termím svatby je při rezervaci šatů logicky hodně důležitý.
Od výběru šatů se pak dále odvíjí vše ostatní. Květiny, oblek ženicha, účes ...

Nikola

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Rohlíčky
Vánočka
Jablečný dort
Likér pro dámy
Dýňový kompot s ananasovou..

Přidat recept