Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

demi 29.4.10: Trendy pro svatební pár

Jaké jsou současné trendy pro svatební pár (oblékání, líčení…)

04.05.2010 10:05   

Svatební oblečení na rozdíl od ostatního zdaleka tak napodléhá současným módním trendům. Záleží na každé nevěstě, zda chce vypadat jako princezna v širokých zdobených šatech nebo se jí líbí jednoduchost a elegance. Na přehlídkách a v časopisech najdete vždy od všeho něco, takže volba je opravdu pouze na Vás.
Co se týče líčení, opět záleží na konkrétní nevěstě. Zda je zvyklá se líčit a jak moc výrazné líčení se jí líbí. Já vždy kladu důraz na líčení a stínování očí, které by mělo být výraznější a pak jemně doladím barvu rtů lesky či světlou rtěnkou.

Nikola

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Rajčata a la Gaudí
0159. sladké zrno od Pavel12..
Kapr dle Petra Voka
Levné vdolky
Zelný salát

Přidat recept