Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

eliotka 04.5.10: fotograf

Dobrý den, ráda bych se zeptala na fotografa. Stále přemýšlíme, zda si ho zaplatit nebo to nechat na lidech. Kolik takový fotograf stojí?
Díky Pavla

06.05.2010 10:05   

Dobrý den,
určitě doporučuji na fotografovi nešetřit a zaplatit si profesionála. Ten přesně ví, co a kdy fotit a umí si svatebčany na svatbě zorganizovat i na hromadné fotky. Zažila jsem už pár svateb, kde fotili pouze kamarádi a nevěsta pak byla nešťastná, protože fotky nebyly hezké a chyběly třeba fotky s maminkami a aranžované fotky s ženichem. Fotky jsou to jediné (kromě
vzpomínek) co vám zůstane a co můžete ukazovat kamarádům a jednou i dětem :-).
Profesionální fotograf se pohybuje od 3tisíc do klidně 20tis. Velmi kvalitní se dají sehnat za 4,5 a fotky jsou úžasné. Mohu i přes mail poradit, na koho se obrátit.

Nikola

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
rybíz s mrkví
1401. obrovský bramborový c..
Těstoviny s krabím masem
Těstoviny,špenát a kuřec..
bezvaječný koláč

Přidat recept