Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Jana2010 05.5.10: Svatební šaty od návrhářky

Dobrý den, Nikolo, chtěla bych být v den své svatby originální nevěsta. Máte ve vašem salónu i možnost zapůjčení šatů od nějaké návrhářky?

06.05.2010 09:05   

Dobrý den,

ve studiu mám dvoje originální šaty, které navrhla a ušila návrhářka Marcela Michálková konkrétně pro soutěž Svatební šaty roku 2009, 2010. Šaty jsou nádherné, sexy a originální. Díky naší dlouhodobé spolupráci, mám šaty k dispozici a půjčovné je 8.000,-.

Pokud Vás zajímají, podívejte se na mé stránky, pod odkaz Akce, Šaty roku. Uvidíte tam jejich fotky. Můžete mi klidně napsat - zavolat a přijít je vyzkoušet. Ostatní šaty ve studiu jsou také od návrhářky Blanky Dorell, takže opět zvláštní.

Nikola

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
ořechové řezy
1539. kefírka s jablky od kv..
PLNĚNÝ HERMELÍN
Studený dort
Tiramisu - italský moučník

Přidat recept