Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Petulka84 05.5.10: Svatební manikúra

Dobrý den, jaká manikúra teď letí? Přírodní, francouzská nebo gelové nehty? Měla by nevěsta působit přirozeně?

06.05.2010 09:05   

Dobrý den,

manikúra nevěst je stále velmi decentní, jemná a přirozená. Převládá čistota, něžnost a elegance. Hodně se dělá francouzská manikúra se zdobením na gelové i vlastní nehty. Zdobení je většinou v barvě stříbrné, růžové nebo lososové (podle barvy šatů a kytice). Můžete ale zvolit i výraznější barvy laku a podtrhnout tak celkový vzhled. Například: bordó kytice, bordó nehty s jemným zdobením do stříbrna. Na fotkách to pak vypadá velmi dobře. Je to ale spíše pro odvážnější nevěsty.

Nikola

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0513. náplň do zelňáků
Čínské kuře
Škvarkové rohlíčky
Smetanové zapečené file
0038. celozrnný mňam chleb..

Přidat recept