Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Kyticka10 05.5.10: Svatební fotograf

Jak správně vybírat fotografa, aby nebyl zbytečně předražený, ale odvedl kvalitní práci?

06.05.2010 09:05   

Důležité je samozřejmě vidět fotografovo portfolio - ukázky fotek ze svatby.
Je dobré, když z fotek vidíte, že fotograf opravdu fotil celou svatbu (obřad, polibek, prstýnky...) a ne jen nějakou nevěstu - modelku ve svatebních šatech. Podívejte se, jak vypadají jeho hromadné fotky rodiny, kamarádů atd. Jde o to, zachytit atmosféru celé svatby a ne jen "nasekat"
pár fotek ženicha a nevěsty.
Ceny jsou různé. Zajímejte se o to, zda fotograf fotí pouze na digitál (fotky se dají v počítači dobře upravovat) nebo zda fotí i na film. Pak je právem jeho cena vyšší, protože platí i materiál a práce s filmem je náročnější. Uvědomte si také, že práce dobrého fotografa nekončí odchodem ze svatby. Naopak. Musí pak strávit hodiny výběrem a retuší fotek.
Dobrého fotografa určitě poznáte. Buď se Vám jeho fotky líbí nebo ne. Buďte klidně náročnější a hledejte něco, co má náboj, atmosféru a zároveň přirozenost. Fotky jsou zrovna místem na výdajích, kde bych nešetřila a dobře vybírala. Ale zároveň si pospěšte. Dobří a fin. dostupní fotografové mají brzy plno. Důležité je se poznat i osobně a zjistit, zda se Vám bude spolu dobře pracovat. Cenově byste mohly počítat tak 4,5 - 8tisíc. Hodně štěstí při výběru :-)

Nikola

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Rakušanky
1400. rohlíky od Želka
Kořeněná vepřová plec
Rohlíčky
budejcka omacka

Přidat recept