Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Renata_122 05.5.10: Něco starého, něco nového, něco půjčeného a něco modrého...

Něco starého, něco nového, něco půjčeného a něco modrého. Platí to i v dnešní době, je to stále tradice? Řídí se tím nevěsty? Pomůže mi i tohle váš salón splnit?

06.05.2010 09:05   

Jistě. I dnes nevěsty tato pravidla dodržují. Kupodivu i ty, které nejsou pověrčivé raději nepokouší štěstěnu :-). Vždyť je to vlastně jednoduché.
Něco nového má nevěsta na sobě vždy. Ať to jsou boty, prádlo nebo doplňky.
Něco modrého se většinou řeší podvazkem na nohu, který může být buď celý modrý nebo jen s modrou mašličkou. Půjčené jsou většinou šaty a něco starého může být třeba náramek od babičky.
Vše u nás ve studiu najdete. Prádlo, boty, podvazky, šaty, šperky, korunky.
Cokoliv si budete přát. Snažíme se nevěstě poradit, zařídit a sehnat vše, co potřebuje.

Nikola

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Čokoládové muffiny
Med z pampelišek - Cikita
Slzičky
nepečený jogurtový dort
Jahodovy dort z orechovych ..

Přidat recept