Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

p.holubikova 30.5.10: Sladění ženicha

Dobrý den, vím, že se tento dotaz netýká konkrétně nevěsty, ale chtěla jsem se zeptat, zda by jste mi mohla poradit, jak nejlépe sladit oblečení ženicha, konkrétně košili a kravatu, když nevěsta má mít žluto modrou kytici. Mockrát děkuji za odpověď.

02.06.2010 02:06   

Dobrý den,

záleží hlavně na ženichovi, do jakých variací je ochoten zajít :-) Sladila bych ho do barvy, která bude na Vaší svatbě převládat. Pokud budete mít výzdobu restaurace či převahu kytek v kytici do žluté barvy, použila bych klidně smetanovou košili (pokud tedy máte smetanové šaty) a případně i žlutou kravatu. Můžete ale zároveň nechat vše jen decentně v champagne odstínu, pokud se ženich ve výrazných barvách necítí.

Nikola

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0078. hanácké koláče od M..
La Pasta
Květákový bešamel
1208. chléb s grahamovou mou..
Ořechová bábovka

Přidat recept