Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Stella3000 21.8.10: Druh svatebních šatů

Dobrý den za 2 měsíce se budu vdávat,ale nevím si radu s výběrem šatu,jaký střih je pro mou postavu vhodný.Jsem vysoká175cm a jsem lehce při těle,horní velikost oblečení mám 44 nebo i 46 záleží na značce oblečení, od pasu dolu mám velikost 42.Mám černé vlasy do pasu a jsem jižanský typ,chtěla bych vypadat štíhlejsí,Dost se mi líbí epírové střihy,ale nejsem si jistá že mi sednou,když mám větší bříško a hrudník(postava jablko).A pokud ano tak jesli se hodí k empír.šatům bez ramínek šál.Jaký druh šatů mi můžete tedy doporučit?Děkuji moc za vaší pomoc.
s pozdravem
Stella

25.08.2010 10:08   

Dobrý den,

bohužel takhle nejsem schopná říci, co by Vám slušelo nejvíce. Je potřeba Vás vidět a vyzkoušet různé střihy šatů. Myslím si ale, že empírové šaty není zrovna to pravé. Vzhledem k tomu, že máte boky užší než vršek, dala bych naopak vyniknout je. Ale opravdu se to těžko posuzuje, pokud Vás nevidím. Opravdu to chce obléknout se do více střihů a uvidíte, v čem se buduete cítit dobře.

Nikola

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Tvarožník
Špenát se sojovou omáčkou
Beránek ořechový - výborn..
Lunchmeat s těstovinami
0900. lipenské makovky od ja..

Přidat recept