Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

blanče 21.9.10: Barva lodiček

Dobrý den,již jednou jsem se Vás na těchto stránkách ptala na výběr šatů na svou druhou svatbu.Nakonec jsem se rozhodla pro kostýmek meruňkové barvy nyní řeším problém,jaké barvy lodiček k němu.Na zkoušce jsem měla černé,ovšem ty byly moc tmavé.A ještě jsem se chtěla zeptat na doplňky...kabelku,psaníčko...možná se ptám hloupě,bohužel si nevím rady a svatba se kvapem blíží. Děkuji moc za odpověď,přeji hezký den.

22.09.2010 01:09   

Dobrý den,
přizpůsobila bych barvou svatební kytici. Černé boty a kabelka rozhodně ne. Spíše bych volila nějaké krémové, smetanové nebo klidně i zlatavé. Ale jak píši, sladila bych k tomu i svatební kytici. Např. krémová barva kytky (klidně v kombinaci s oranžovými kvéty) a podobná barva doplňků je ideální.

Miláčková

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Zavadilská cuketa
mňam špenát
1632. nehnětený chléb peč..
Ořechový řez
Veikonoční beránek

Přidat recept