Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

blanče 22.9.10: Sladění obuvi se šaty

Dobrý den,již jednou jsem Vám tady psala,mám k Vám ještě jeden dotaz.Rozhodla jsem se pro kostým meruňkové barvy a chtěla bych vědět,jakou barvu lodiček mám k nim zvolit.A ještě jeden dotaz,prosím.Jedná se mi o doplňky.Děkuji moc za odpověď.

22.09.2010 02:09   

Dobrý den,
přizpůsobila bych barvou svatební kytici. Černé boty a kabelka rozhodně ne. Spíše bych volila nějaké krémové, smetanové nebo klidně i zlatavé. Ale jak píši, sladila bych k tomu i svatební kytici. Např. krémová barva kytky (klidně v kombinaci s oranžovými kvéty) a podobná barva doplňků je ideální.

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Bramborové (zemiakové) duk..
0080. rohlíky
Karfiól so strúhankou
Margot řezy s pudinkem
Fazole Chilli con carne

Přidat recept