Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

missE 30.9.10: Nevěsta vyšší než ženich

Dobry den,partner je cca o pul hlavy mensi a nez ja a je drobnejsi postavy,ja jsem naopak stihla,vysoka,postava typu x.Jaky strih svat.satu doporucujete zvolit,abych vedle nej nevypadala 'mohutne' Doporucujete zenichovi frak? Jeste dotaz ohledne kytice,jaky tvat,velikost.Moc dekuji.

04.10.2010 12:10   

Dobrý den,

doporučila bych jakékoliv šaty, které Vám budou slušet, ale rozhodně ne s širokou a bohatou sukní. Zkuste korzetové šaty, obepnuté i přes boky a rozšířené až ve spodní části nebo i áčkový střih (jen mírně rozšířená sukně). Nejlepší by bylo se sejít a zkusit šaty u nás. Mohla bych vám tak lépe poradit, až Vás uvidím.
Obecně se používá kulatá kytice pro drobné a menší nevěsty a převislá pro vyšší, protože opticky zmenšuje.Vždy je to ale individuální po poradě s květinářkou, která chodí k nám do studia. Důležitým prvkem je i střih šatů a celkový vzhled nevěsty.
Frak ženichovi (vzhledem k tomu, že je menší) rozhodně nedoporučuji. Vče co je dlouhé ( frak, dlouhý závoj, převislá kytice) opticky zmenšuje a ženich by vypadal ještě menší. Zvolila bych klasické sako s vestičkou a ozdobnou vázankou kolem krku (ne kravatu, ta je moc obyčejná). Seženete ve svatebních salónech na půjčení.
Pokud byste chtěla přijít, dalo by se vše lépe doladit a zkusit. Stačí mě kontaktovat.

Hezký den,

Miláčková

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
OVOCNÝ KOLÁČ
Čajové pečivo
Margot řezy
0313. celozrnný chléb se s..
0959. vločkové rohlíky od ..

Přidat recept