Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Beed 07.11.10: Nevěsta - těhulka

Hezký den :)
Jsem moc ráda, že jsem nalezla tuhle poradnu, protože tady u nás mi asi nikdo moc neporadí..
Jsem těhotná - 5. měsíc s dvojčátky, svatba plánovaná asi za měsíc, ale už teď vypadám jak ostatní těhulky v 9. :) takže bych ráda doporučení, jaké šaty a boty si mám vybrat, abych se v nich cítila pohodlně, princeznovsky, a zároveň nevypadala hloupě vedle partnera, který je o 25 cm vyšší než já..
Děkuji Vám za radu :)

15.11.2010 11:11   

Dobrý den,

pro těhulky jsou nejhezčí šaty empírového střihu. Pod prsy pevné a pak jen volně splývající dolů. Dopručila bych jemný materiál, který kopíruje postavu a ne široké sukně z neforemného materiálu. Bříško Vás v pase rozšíří a tudím široká sukně neudělá takový efekt, jako když bříško není. Boty zvolte hlavně pohodlné. Klidně bych se nebránila bílým kozačkám na širším podpadku. Je to moderní a nebude Vám zima. Stejně bude koukat pouze špička a na fotky působí kozačky zajímavě.
Hodně štěstí při výběru. A nebojte se, i těhulky vypadají jako nevěsty nádherně :-) Bříško naopak ukažte.

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Půlroční koláčky
Studentský řízek
Margotková buchta
Bramboráky bez brambor
Kuřecí salát

Přidat recept