Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

granule 17.11.10: Šaty na maturitní ples

Dobrý den, omlouvám se, že se dotaz netýká přímo svat. šatů, ale věřím, že mi i tak dokážete výborně poradit. Je mi 21 let, měřím 165 cm, váha 60kg a prsa 75F. Mám menší faldíky na břiše a bocích. Většina šatů na mě vypadá divně. Chci se zeptat např. jaký střih se hodí pro takovou postavu a výstřih? Děkuji moc za radu

22.11.2010 10:11   

Dobrý den,

zkuste šaty ze skládaného materiálu na břiše a bocích. Hezky to zakryje faldíky. V hladkých šatech naopak vyniknou. Na velká prsa bych doporučila šaty s ramínky nebo i za krk, i když střih za krk může prsa někdy naopak zvětšit. Zase ale skvěle prsa drží. Je potřeba zkoušet a zkoušet. Rozhodně bych nedoporučovala korzetový střih.

Nikola Miláčková

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
JAHODOVÝ DŽEM
0868. chlebánky od SHana
Uzenářský boršč
Rychlá buchta
Burritos con espinaca

Přidat recept