Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

agatka 04.1.11: vhodné boty

Mám tmavě červené dlouhé šaty ( druhá svatba) a nevím jaké boty.Pokud neseženu stejný odstín červené, je možné vzít si na svatbu černé nebo je to nevhodné? Kožíšek a kytice jsou bílé, ale bílé boty jsem zkoušela a k šatům vypadají dost divně.

04.01.2011 04:01   

Dobrý den,

raději bych zvolila světlé boty, aby ladily s kyticí a kabelkou. Nemusí být bílé, ale třeba krémové, tělové nebo i jiný odstín červené by neměl vadit. Zdá se mi to stále lepší než černá.

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0333. celozrnno-jogurtové uz..
Jemná špenátová omáčka ..
Americká jablkový koláč.
0412. pasta per pizza od Iren..
Uhlířina s klobásou

Přidat recept