Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Flooa 20.1.11: Jakou květinu?

Dobrý den, v dubnu se budu vdávat a mám vybrané šaty merunkové barvy a na sukni jsou ještě bílé. Jelikož jsem těhulka a na 100% nevím, zda se do nich vejdu, mám ještě variantu jiných bílých či krémových. Takže bych potřebovala poradit, jakou zvolit barvu kytice, aby se popř. hodila ke všem šatům. MOC DĚKUJI.

20.01.2011 02:01   

Dobrý den,

zvolit můžete jakoukoliv kytici v bílých (smetanových) tónech v kombinaci se zelenou. Klidně můžete nakombinovat do bílo - zelené kytice i pár kvítků v meruňkové barvě. Pokud bude ženich sladěn také bo meruńkové (kravata, košile...) a vy nakonec budete mít jen ty bílé či krémové, bude kytice s meruňkovými květy pojící prvek mezi vámi dvěma.

Miláčková

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0298. univerzální těsto od..
Zapečená krůtí prsa
Kuřecí stehýnka po domáck..
0990. čokoládová buchta St..
Citrónová poleva na dorty a..

Přidat recept