Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Denisa26 31.1.11: Jak obléct ženicha?

Dobrý den. Budu se v červnu vdávat, a bude to po druhé a se dvěma dětmi za zády. Vybrala jsem si proto šaty v barvě šampaň, protože jsem usoudila že bílé už se asi moc nehodí. Chtěla jsem se vás zeptat, jak obléci ženicha. Uvažujeme o košily ve stejné barvě a o odstín tmavší košily. Ještě nás ale napadlo, jestli by nebyla vhodnější tmavší košile, a pak kravatu v barvě šatů, a k tomu ve stejné barvě vestičku. Docela si umím představit že by to vypadalo hezky, ale nevím jestli se to tak taky dělá, nebo aby to nebylo moc překombinované. A ještě by mě zajímalo, jestli je vhodné, abych stejné kravaty a vestičky, nebo košile, nechala ušít i našim dvěma synům. Jednumu je 7 a druhému bude do svatby 11 měsíců. Moc děkuji za radu.

01.02.2011 01:02   

Dobrý den,

nenapsala jste mi základní informaci. Jaký bude mít ženich oblek. Píšete pouze o košilích a kravatách :-) Nedokáži Vám proto odpovědět. Pro děti nechte určitě ušít vestičky a kravaty, jako bude mít ženich. Bude to vypadat hezky.

Miláčková

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Domácí zmrzlina
1345. hranický chléb od leb..
Bábovka s vaječným likére..
Kokosový likér
1043. kmínový chléb od jan..

Přidat recept