Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Juicy-J 04.2.11: Kravata pro ženicha

Dobrý den.Tenhle dotaz se sice netýká konkrétně nevěsty,ale ženicha.Ženich bude mít světle žlutou košili,ale nevím,jakou k němu sladit kravatu. Chtěla bych dodat,že oblek bude mít ženich černý. Děkuji za odpověď.

07.02.2011 04:02   

Dobrý den, volila bych variantu č. dvě. Tmavý oblek, tmavší šampaň košile a kravata a vestička v barvě šatů. Tu košili bych ale dala pouze o maličko tmavší než bude vestička, aby to nepůsobilo smutně. Pro děti rozhodně stejné vestičky i kravaty :-)

N.M.

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Dvoubarevný koláč
Sójové maso po indicku
Holanďan
VAJEČNÝ ASPIK
Ovocný salát s granátovým..

Přidat recept