Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

jitecka 27.8.11: formální svatba

Dobrý den,
ráda bych se Vás zeptala,jaké by jste doporučila oblečení na formální svatbu nevěstě i ženichovi?Jde o mou druhou svatbu,kde budou s námi pouze svědci?Já mám plnější postavu,v kostýmku se necítím dobře a je mi 40 let.
Moc děkuji za odpověď.

29.08.2011 02:08   

Dobrý den,

druhou svatbu pojímají všechny nevěsty jinak. Některé se vdávají v klasických svatebních šatech (v jiné barvě než bílé) a nebo si třeba jen vezmou úzké splývavé šaty. Jiné volí kostýmek. Je to opravdu individuální a záleží na Vás v čem se cítíte dobře. Ženich zůstává v tradičním obleku.

Miláčková

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Rybí filé na zelenině
Pomazánkové máslo
Kuřecí prsíčka ala INDY
Sypaný koláč
Mamincino kure na zeli

Přidat recept