Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Kajuna 07.9.11: šaty pro družičku

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,mám smetanové svatební šaty,moje dcera (1,5 roku) má také smetanové šaty. Je důležité, aby měla i smetanové boty, když jiné jak bílé se nám nedaří sehnat? Jakou mám potom zvolit barvu silonek a barvu čelenky do vlasů? Děkuji Vám moc za odpověď. Zdraví Petra

09.09.2011 01:09   

Dobrý den,

boty by rozhodně měly být sladěné do odstínu šatů. Raději než bílé zvolte třeba i tmavší smetanové, cappucinové či něco podobného. Rozhodně bych se ale bílé vyhla. Většina nevěst naopak nechce bílé boty, že je pak k ničemu neunosí.
Čelenka může být jak štrasová či perličková (nejlépe zase perličky ve smetanovém odstínu). Punčochy můžete volit klidně bílé. To už takový rozdíl není.

Miláčková

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
LISTOVÁ OČKA
Krůtí stehno na 2 obědy pr..
0353. masový závin od kammi..
0906. bramborák podle babič..
Krabí tyčinky opět jinak

Přidat recept