Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Kajuna 07.9.11: šaty pro družičku

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,mám smetanové svatební šaty,moje dcera (1,5 roku) má také smetanové šaty. Je důležité, aby měla i smetanové boty, když jiné jak bílé se nám nedaří sehnat? Jakou mám potom zvolit barvu silonek a barvu čelenky do vlasů? Děkuji Vám moc za odpověď. Zdraví Petra

09.09.2011 01:09   

Dobrý den,

boty by rozhodně měly být sladěné do odstínu šatů. Raději než bílé zvolte třeba i tmavší smetanové, cappucinové či něco podobného. Rozhodně bych se ale bílé vyhla. Většina nevěst naopak nechce bílé boty, že je pak k ničemu neunosí.
Čelenka může být jak štrasová či perličková (nejlépe zase perličky ve smetanovém odstínu). Punčochy můžete volit klidně bílé. To už takový rozdíl není.

Miláčková

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Vepřové závitky
1379. bramboroví bucifálci ..
Výborné cesto na kysnuté k..
1207. mřížkový pizza kol..
Koka sušenky od Hejenka

Přidat recept