Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Dabšen 01.12.11: Svatební dort

Má cenu objednávat svatební dort, nebo je lepší si ho upéct? Náš rozpočet na svatbu je 60 tisíc, pronájem sálu: 5 000, šaty: 1300, hostina: 30 000 pro 30 svatebčanů, oznámení a pozvánky: 3000, 3 kytice: 600, ubytování ženichovi strany a svědků na 2 noci: 12 000, cena dortu se pohyuje okolo 3000. Přijde mi to až moc na to, že se to sní a zbydou jen fotky...

07.12.2011 02:12   

Dobrý den,

samozřejmě záleží na Vás. Svatební dorty jsou dosta drahé. Nechala bych si být Vámi udělat DORT který bude podle vašich představ, ale neříkala bych, že je svatební. Možná se budete divit, že cena bude pak nižší . Každopádně si myslím, že cenu šatů a 3 kytic máte rozhodně podhodnocenou. V reálu to bude jistě dražší.

Nikola Miláčková

MF

zdroj: MF


08.12.2011 08:12   

Děkuji Vám za brzkou odpověd, která obsahuje velmy zajímavou radu, ale obávám se, že na zvolenou cukrárnu to asi platit nebude, mají dorty vyfotografované v nabídce i s cenou.
Šaty za tuto cenu, včetně dopravy jsou již na cestě. Zvolila jsem aukro, kde je široký výběr jednou použitých i nových, standartních i nadstandartních šatů a kromě toho za nízkou cenu, kytice asi nebude obsahovat žádné orchideje apod., ale myslím, že budou taky hezké.

Dabšen


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
BABIČČINY KOLÁČE
Budapeštská pomazánka
Rumové kuličky - nepečené
1242. pečivo od Želka
Moje veterníčky

Přidat recept