Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

Lucidity 06.2.12: Šaty s jedním ramínkem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je vhodné mít nějaký šperk na krk v případě, že svatební šaty mají jen jedno ramínko a pokud ano, jaký by měl být a jaký ne. Jsou to tyhle: http://www.demetriosbride.com/index.php?page=details&styleID=301 Plánovala jsem k těmto šatům nechat vlasy navlnit do objemu a lehce je sepnout nabok na stranu kde neni ramínko. Děkuji moc.

07.02.2012 12:02   

Dobrý den,

šaty jsou nádherné. Volila bych ale stejně jako modelka jen výrazné náušnice a dekolt bych nechala prázdný. Účes na bok je také perfektní volba, vždy doporučuji něco asymetrického, pokud jsou šaty na jedno rameno. Vypadá to znamenitě.

Hezký den,

Nikola Miláčková

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Střecha s borůvkama
Zázvorky jemné
0827. minipizza od Anndy
slaný koláč z listového t..
docela rychlý oběd nebo ve..

Přidat recept